Krmiva NutriMix -

široký sortiment pro drobnochovatele a malé farmy

 

Produkty dle druhu zvířat:

 Drůbež

Skot

Prasata

Králíci

Ovce a kozy

Kožešinová zvířata

 

 

 

Ryby 

 

Na základě zkušeností a pozitivní zpětné vazby od chovatelů a veterinárních lékařů jsme pro Vás označili doplňková krmiva, které Vám můžeme vřele doporučit.

Jsou označeny ikonkou „doporučujeme“.

 

NutriMix, Ti dá víc

 

Doplňková krmiva NutriMix dodávají více jistoty, že při sestavovaní krmných dávek pro zvířata chovaných na dvorcích a malých farmách budou doplněny všechny důležité živiny. Zvláště pokud jsou používány šroty, statková krmiva, kuchyňské zbytky nebo další neplnohodnotná krmiva.

I v případě, že jsou používány kompletní krmné směsi, je nutné brát v úvahu, že v závislosti na vnějším prostředí se potřeba jednotlivých živin mění a v tom případě platí, že:

žádná kompletní směs není kompletní!

Sortiment krmiv NutriMix umožňuje více možností, jak reagovat na všechny nenadálé situace, které s sebou přináší chov zvířat v drobnochovech. Krmiva NutriMix poskytují více záruky, že bude maximálně využit potenciál zvířat a že bude dosaženo maximální užitkovosti.

Krmiva NutriMix obsahují na rozdíl od konkurence speciálně vybrané biologicky účinné látky na podporu užitkovosti, zdraví a wefaru. Napomáhají ke kvalitní produkci mléka, masa, vlny a vajec. 

  • Trouw AO-MIX – unikátní směs přírodních antioxidantů na podporu zdraví

  • Bylinné extrakty – individuálně vybrané

  • Probiotikum – ověřená podpora zdravotního stavu zažívacího ústrojí

Čtěte více... 

 

Prodejny s řadou NutriMix

Zde naleznete seznam prodejen s komplexní řadou produktů NutriMix:

 

 

 

 

 

Kde můžete naše produkty objednat ?

Kromě prodejen s kompletní řadou NutriMix je možné naše produkty objednat v zákaznickém centru české a slovenské pobočky Trouw Nutrition Biofaktory s.r.o. 

  

 

 

 

 

Krmiva pro ryby

V rámci skupiny Nutreco Vám můžeme nabídnout i kompletní řadu krmiv pro ryby. Informace naleznete na webových stránkách společnosti Skretting, kde je k dispozici i česká verze:

 

 
 

 

Najdete nás i na sociální síti Facebook